Vytvořte si svůj rodinný archiv

Vytvořte si svůj vlastní rodinný archiv 📁📄 v této digitální knihovně! Snadno nahrávejte dokumenty a vytvářejte strukturu pomocí složek, abyste udrželi všechny důležité vzpomínky na jednom místě. 👨‍👩‍👧‍👦

Nahrávejte dokumenty / rozpoznejte text / vyhledávejte / sdílejte

Výhody digitálního archivu v inkCapture

Vytvoření vlastního digitálního archivu historických materiálů může přinést mnoho výhod, nejen pro současné generace, ale také pro ty budoucí. Zde jsou důvody, proč byste měli zvážit vytvoření svého digitálního archivu:

  • zachování historie
  • přístup pro rodinu a přátele
  • možnost sdílet s veřejností
  • využití moderních technologií

1) Zachování historie

Historické materiály, jako jsou dopisy, fotografie, deníky a dokumenty, mohou s časem ztrácet svou původní podobu a kvalitu. Vytvořením digitálního archivu můžete chránit tato cenná data před fyzickým znehodnocením a ztrátou.

2) Přistup pro rodinu a přátele

Digitální archiv vám umožní snadný a rychlý přístup k historickým materiálům pro členy rodiny a přátele.

3) Možnost sdílet s veřejností

Vytvořením digitálního archivu můžete přispět k zachování historických informací o vaší komunitě. Tím, že sdílíte svůj archiv, můžete přispět k širšímu chápání a oceňování historie míst, lidí a událostí.

4) Využití moderních technologií

Digitalizace historických materiálů v inkCapture umožňuje využití moderních technologií. V inkCapture je možné vyhledávat informace napříč archivem díky rozpoznání textu.


Co je inkCapture?

Unikání aplikace inkCapture je zaměřená na rozpoznávání ručně psaného písma. Nabízí nejen vytěžení textu z dokumentu, ale také pokročilé vyhledávání v dokumentech. Přináší tak možnost s nahranými dokumenty pracovat mnohem efektivněji.

Nebo si vytvořte účet inkCapture již teď: