FAQ – často kladené otázky

Jsem v inkCapture nový. Jak mohu začít?

Jednoduše si registrujte účet na www.inkcapture.com. Stačí zadat jméno, emailovou adresu a heslo. Vyčkejte na potvrzovací email, kde naleznete odkaz pro aktivaci Vašeho účtu.

Nepřišel mi aktivační email.

Pokud Vám aktivační email nedorazil, podívejte se do nevyžádané pošty. Pokud ani zde nenaleznete, kontaktujte technickou podporu inkcapture: inkcapture@inkcapture.com.

Zapomněl jsem heslo do inkCapture.

V případě zapomenutého hesla je možné si zažádat o nové. V přihlašování do aplikace klikněte na tlačítko „zapomněli jste heslo“.

Musím něco instalovat?

Nemusíte nic instalovat. Aplikace pracuje samostatně na webu. Aplikace by měla bezchybně fungovat ve všech moderních prohlížečích, primárně je však testovaná na aktuální verzi prohlížeče Google Chrome. Pokud tedy budete mít problém se zobrazením některých informací v aplikaci, vyzkoušejte ji prohlížeči Google Chrome, případně kontaktujte podporu na emailu inkcapture@inkcapture.com.

Nechal jsem text rozpoznat, ale výsledek není příliš úspěšný

Ujistěte se, že dokumenty, které do inkCapture vkládáte, jsou kvalitně naskenované. Ideálně na skenerech s vyšším rozlišením. Zároveň dokumenty musí být dostatečně ostré, bez rozmazání. Předlohy, které jsou nafoceny mobilním telefonem, nemusí být dostačující.

Jaké jazyky a styl písma inkCapture dokáže rozpoznat?

Aplikace inkCapture je v tuto chvíli naučena na obecnou češtinu a písmo z 20. století. Nejlepších výsledků dosahuje např. na obechních a městských kronikách z 20. století.

Kredity a úložiště v základní verzi nestačí. Kde mohu dokoupit stránky a úložiště navíc?

Všechny dokumenty jsou uloženy na našich serverech. Nemusíte pořizovat vlastní úložiště. Pokud Vám 500 MB nestačí, je možné si dokoupit přímo v aplikaci inkCapture v sekci „Spravovat účet a kredity“. Přihlašovací údaje jsou totožné jako při registraci.

Jak poznám, kolik kreditů mám k dispozici?

Aktuální stav kreditů a čerpání úložiště je viditelné v aplikaci v pravém horním rohu.

Jaké platby jsou pro nákup podporované?

Podporované platby jsou platby kartou Visa a Mastercard.

Musím mít své úložiště v počítači?

Všechny dokumenty jsou uloženy na našich serverech. Nemusíte pořizovat vlastní úložiště. Pokud Vám 500 MB nestačí, je možné si dokoupit přímo v aplikaci inkCapture v sekci „Spravovat účet a kredity“. Přihlašovací údaje jsou totožné jako při registraci.

Jak mohu sdílet dokumenty veřejnosti?

Dokumenty je možné sdílet v sekci „další“ pod tlačítkem „sdílet“. Získáte odkaz, který lze následně použít např. na webových stránkách.

Nemohu nahrát více jak 100 stran do dokumentu.

Z důvodu rychlejšího načítání stránek je velikost dokumentu omezena na 100 stran.

Jak mohu kontaktovat tým inkCapture?

Kontaktovat technickou a zákaznickou podporu můžete buď přes kontaktní formulář na webu nebo v aplikaci, nebo na email: inkcapture@inkcapture.com.

Jsou dokumenty v inkCapture veřejně přístupné?

Ne! Dokumenty nahrané na inkCapture jsou soukromé. Můžete své dokumenty sdílet. V sekci „další“, „sdílet“. Získáte odkaz, který poté lze použít např. na webových stránkách.